WTF.

2. prosince 2009 v 22:53 | Be. |  Život
Něčeho se radši chytněte. Držíte se? Pevně? Připravte se na šok.
Filter skončil. Jejich zdůvodnění je samozřejmě pěkně zaobalené a učesané, mně je ale jasné, že když se to vloží do překladače, vyleze z toho "Jeden moula, co nemá nejmenší ponětí o muzice, se rozhodl, že nám nedá prachy, co potřebujem, takže čau.".
Nerozumím tomu. Minulé číslo tomu nic nenaznačovalo, vždyť tam psali datum vydání prosincového čísla... To se někdo prostě jenom špatně vyspal nebo co? Rozhodnutí ze dne na den? No pěkný.

Neexistuje časopis, který by dokázal vyplnit díru po Filteru, která tímto vznikla. Rock&Pop? Ts, ani náhodou. Vadí mi jejich přístup a vadí mi tam jeden člen redakce, o kterém sice netuším, jak se jmenuje, ale zase moc dobře vím, že je to politováníhodný chudák, co zkritizuje, co může. To fakt ne. O dalších vážně nevím. Nepočítám do toho samozřejmě časopisy zaměřené na určitý styl hudby, jelikož tak nějak tuším, že jsou dva a jeden je zaměřený na metal a druhý na hip hop. Metalu vážně neholduju a hip hopu snad jen trošičku a ještě se jedná o skupiny/jedince, co spíš experimentují a tím občas zabrousí k hip hopu. Nebo jsou to spíš promluvy do elektronické hudby, to se dost špatně zařazuje, tak tomu pár lidí dalo nálepku hip hop, no.
Vlastně je celkem logické, že zrovna tyhle dva čaopisy drží. Pokud dotyčný nemá dlouhé vlasy a černé oblečení, tak má placatou čepici a XXXXXL oblečení. Výjimky hledejme lupou. Najdeme je, to jo, ale kdo má náladu hledat v záplavě černi a placatých hlav?

Netuším, co teď budu dělat. Byl to Filter, který mi pomohl najít cestu k tomu, co teď poslouchám. To on mě každý měsíc zásoboval novinkami, to on mě donutil si pustit písničky, které bych si sama od sebe asi ani nepustila, a tím zjistit, že to není zas až tak blbý, spíš naopak. Nakopl mě do zadku a ukázal, že existují asi tak tisíckrát zajímavější kapely než ty, co jsem poslouchala, když jsem si jej začala kupovat. Jak teď zjistím, co se děje nového? Znamená to, že teď budu muset sjíždět hudební blogy úplně sama? Snažit se zorientovat v tom chaosu, třídit dobrou hudbu od té špatné a nutit se si poslechnout něco, co by se mi dle popisu asi nelíbilo?
Zní to úžasně. Ale žere to čas.
Hm, co já vím, třeba objevím něco úplně mega úžasného... hm, a třeba taky ne.
Tak asi čau, seriály, a vítej, hudbo!
 


Komentáře

1 Týna Týna | 3. prosince 2009 v 19:32 | Reagovat

Á.
Poslední tři dny se chodim ptát do trafiky, jestli už vyšel. A ne. A ne.
Je to vážně pravda? Kdes to sehnala?
Achjo.

2 Be Be | Web | 3. prosince 2009 v 19:52 | Reagovat

Jakožto věrné předplatitelce mi poslali dopis, ve kterém celou situaci "vysvětlují" (nebo spíš tak nějak oznamují, jak mi vrátí peníze za předplatné).
Psali, že se na jejich stránkách má objevit prosincové číslo aspoň v elektronické podobě, ale pořád se nějak nerozhoupali, stále tam straší listopadové číslo.
Takže fakt nevim.

3 Týna Týna | 3. prosince 2009 v 20:04 | Reagovat

Mimochodem, vážně máš ráda mandarinky a Marka Ronsona?

4 Be Be | Web | 3. prosince 2009 v 20:30 | Reagovat

Ano, velmi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama