Labilno.

8. prosince 2009 v 19:27 | Be. |  Život
V poslední sobě si připadám labilnější, než doopravdy jsem. Nevím proč a to mě dost štve.
Dále jsem zjistila, že pokud se chci zbavit rozpoložení, se kterým jsem se vzbudila, potřebuju se kouknout na nějaký seriál a nechat se zaplnit emocemi, jež do mě uměle nalijí herci. Hm, není to vlastně smutné?
Na druhou stranu je fajn trochu si fňuknout nad Shane a její zoufalou situací s Jenny v 6. řadě L Wordu (Shane má ráda svou nezávislost a svou nejlepší kamarádku Jenny. Jenny Shane řekne, že ji miluje. Shane nechce Jenny ztratit jako kamarádku, tak se s ní romanticky zaplete. Jenny se začne chovat paranoidně, neustále ji podezírá z milionu věcí, pořád chce, aby Shane dokazovala, že ji taky miluje, což je pro ni samozřejmě nesnesitelné - celý život byla volná a nezávislá a teď má za zadkem žárlivou, paranoidní hysterku, která je sice dobrá kámoška, ale příšerná přítelkyně.), kdy se na konci pátého dílu příšerně pohádaly. Kate (hraje Shane pro případ, že to nevíte) mě natolik vtáhla do děje a do své situace, že jsem byla úplně plná vzteku nad tím, jak ji Jenny dusí. Jak to tý blbce vysvětlovala a ona si pořád mlela svou, jak ztrácela nervy, jak křičela... Úplně mě to pohltilo, ze vzteku jsem měla slzy v očích... pak ksončil díl a v mé duši se rozhostil mír. Vítejte ve světě velmi, velmi, velmi labilní Be.

Právě poslouchám písničku, která mi L Word připomíná víc než cokoliv jiného - remix od Lennyho B písničky Hot Sahara od Fans of Jimmy Century. Ona se mi vlastně ani nelíbí, prostě mi to jenom připomíná ten seriál, tak ji poslouchám.

Až vyrostu, budu hlas Samanthy Ronson.
Ať přemýšlím, jak chci, stejně nedokážu přijít na to, co zrovna ONA a Lindsay Lohan mohly mít společného. Fakt to nevím. Jasně, jasně, neznám je.

Vánoce jsou skoro tady a já si pořád tak nepřipadám. Pořád mám pocit, že je listopad. Ta včerejší příšerná mlha a dnešní déšť tomu všemu jen nahrávají. Potíž je, že nemám ani jeden dárek. A ani nevím, co komu dám. Podobné věci mi prostě nejdou.
Taky se děsím, co dostanu já. Konkrétněji tedy od babiček. Nějaké roztomilé tričko a knížku od Lanczové? ><

Mám toho spoustu v hlavě, co potřebuje ven.
 


Komentáře

1 Strangea Strangea | 8. prosince 2009 v 22:15 | Reagovat

Lolíííík, knížku od Lanczové bych ti určitě dala, kdybych byla tvoje babička: alespoň by ses pobavila a poučila nějakým napínavým a romantickým příběhem ze skutečného života!;) :D
L World zní jako Příjemný Seriál - nechceš poslat odkaz či tak?
A byla bych klidná, seriály jsou tu od toho, aby vyvolávaly emoce. Spousty lidí na tom dnem i nocí pracují, tak proč jim neudělat radost tím, že budeme seriálolabilní?
Mmch Vánoce (liší se od vánoc tím, že je doprovází Vánoční Pocit) se letos ještě nedostavily ani u mě. S tímhle byznysem to jde z kopce. :-?

2 Strangea Strangea | 8. prosince 2009 v 22:34 | Reagovat

Beee, strašně ráda bych hlasovala v anketě, ale chybí mi tam kolonka "relax-medit, folk, Skotsko/Irsko, gothic rock, reggae hiphop, Morcheeba".:(
Nechceš mi ji tam dodělat?;)

3 Týna Týna | 9. prosince 2009 v 16:41 | Reagovat

Skvělý, Be, já vím proč čtu ty tvoje články ;)

4 March Hare March Hare | 9. prosince 2009 v 20:58 | Reagovat

Ahoj Be, je příjemné vidět, že Tvůj blog znovu vstal jako fénix z popela a něco se tu začalo dít. Líbila se mi Tvá povídka, byla taková správně, nevím, jak to říci "beovská". Anketa je taky dobrá - zažila jsem jedinečný pocit, když můj jediný hlas vykouzlil rovnou 100%. Jinak, co se týče Filteru -  někdo má časák někdo má Be. Zaveď diskuzi - můžeme si radit navzájem. Koukala jsem na Tvé oblíbené kapely - našla jsem tam The Kills a White Stripes, takže Ti doporučuji zkusit The Dead Weather - není tam sice moc elektra, ale za to tam je hodně Alanis Mosshart.

5 Be Be | Web | 9. prosince 2009 v 23:06 | Reagovat

Strangea:
To je fakt. Možná by mě to i nějak pozitivně ovlivnilo, přece jenom - její knihy jsou literární klenot. Nejlepší jsou na nich ty dialogy a ta úžasná reálnost klučičích postav.:D
Teď si nejsem úplně jistá, jak to s tím odkazem myslíš... Nikde na internetu epizody na online koukání nejsou (aspoň co vím a já tohohle moc velký fanoušek nejsem, protože to má většinou hroznou kvalitu). Já jsem si to tradičně stáhla přes torrenty, takže pokud chceš poslat nějaké fungující, mileráda vyhovím... Potíž je, že si asi dost počkáš... u prvních řad určitě.
Seriálolabilní? Ha, teď mám pocit, jako bych vlastně dělala dobrou věc. :D
Jde to z kopce. Dnes jsem koupila první letošní vánoční dárek (kupodivu ne sobě) a pořád nic. Tak ale hergot.
Dodělala jsem kolonku, protože jsem hrozně hodná osoba a čekám pochvalu. :D

Týna:
To je dobře, aspoň jedna z nás ví, proč vlastně jsou. :D

March Hare:
No jo, ta zima venku mě nějak nakopla, mám zase chuť psát a ještě ke všemu nejen o sobě, ale i o tom, co mě zajímá (aha, už chápu, co tím chtějí ostatní říct, když mi říkají, že jsem sobecká).
Jsem moc ráda, že se ti líbila povídka a fandím tvému stoprocentnímu pocitu. :D
Aw, The Dead Weather znám, prakticky jsem v konci srpna neposlouchala nic jiného. A ten nápad s diskuzí se mi moc líbí, určitě ho nějak zrealizuju. ;)

Já už úplně vidim, jak ten komentáž bude přecpanej těma žlutýma obludama, co se sice dají vypnout, ale já se na ně rádá dívám, když ten komentář píšu...

6 modra-ponozka modra-ponozka | Web | 11. prosince 2009 v 21:01 | Reagovat

Ten seriál neznám, ale teď jsem zase já plná vzteku, protože si poslední dobou taky připadám tak strašně žárlivá a hysterická... No, hysterická vzhledem k situaci ani moc ne, ale žárlím na všechny a všechno v okolí mého přítele.
Btw. letos to babičky u nás vyřešily tak, že jsem dostala peníze a "něco si kup" :-), což je asi v dané situaci lepší než knížka od Lanczové... Nic proti ní, jen generace holčiček, které to čtou mládne. Když mi bylo 14, četly to všechny spolužačky (co kecám, některé možná ještě v 18-ti), ale dneska to vidím na desetileté holčičky :-D.

7 Strangea Strangea | 22. prosince 2009 v 0:29 | Reagovat

Be: Ale já jsem lůůůza největší a nebyla jsem tu tak dlouho, že anketa uz neny...:( A to jsem měla životní šanci hlasovat v anketě pro něco, co na mě opravdu sedí. Takže pochvalu má Be stejně.;)
S Vánoci to nakonec dopadlo tak, že mi je připomněly patnáctistupňové mrazy ("Jé, já nemůžu hejbat prstama - že by byly Vánnoce..?:)). To  byl Vánoční pocit, kterému to ale do Štědrého dne určitě nevydrží.
Kromě toho jsem zjistila, že mi cukroví leze krkem už asi od minulého víkendu, možná proto, že jsem ho z větší části stvořila, tak nějak v honbě za kladnými body.
A kladný hrdina ze mě stejně není.:(

8 Be Be | Web | 22. prosince 2009 v 22:37 | Reagovat

modra-ponozka:
A víš co, pak že Barbie kazí holčičky... Podle mě jim může víc uškodit knížka takových blábolů než plastová panenka. Já jsem Barbie měla spoustu a jak pěkně jsem vyrostla. :D

Strangea:
No jo, já jsem přelétavý člověk, zničehonic jsem se rozhodla, že jsou mi všechny ankety na prd, tak jsem ji dala pryč. Třeba si to ještě rozmyslím, co já vím, co bude za deset minut.
Já mám pocit Vánoc od včerejška, kdy jsem o půlnoci balila dárky. Nějak mi to zůstalo, ale nevěřím, že mi to vydrží. Protože je všude bordel a já musím uklízet. Nic nezhorší náladu tolik jako úklid toho příšernýho bince, co mám v pokoji.
To je smutné. :/ A právě proto jsem ráda, že u nás nepečeme, byť to u ostatních vyvolává soucitné pohledy. Nemusím se s ničím matlat a cukroví stejně obdržíme od babiček, tak co. Stejně to u nás nikdo nejí, snad kromě čokoládových kuliček v kokosu, ty dělat budeme, protože je mám nejradši a nakazila jsem tím celou rodinu.

9 Strangea Strangea | 25. prosince 2009 v 23:56 | Reagovat

Hejj. To jste tedy zaujali nesmlouvavý postoj, patří vám můj obdiv. I když, znám i lidi, kteří Vánoce ignorují úplně a to je taky inspirativní... No a jinak Vánoční pocit se s trapnou oblevou zase vytratil a nahradilo jej usilovné těšení se na Ještěd, kde, do háje už, stejně nebude sníh... ale můžu doufat.

ANKETKU, my chceme anketku!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama