Místo mozku žvýkačka

17. února 2009 v 23:18 | Be.
Mám hlavu jako balón. Má genialita (= dvojka z matematiky) nějak vyprchala, dnes jsem se půl hodiny trápila nad příkladem, který jsme si nějakým zázrakem pamatovala z dnešní písemky. Hm, on to vlastně nebyl zázrak, ono to bylo čiré, nezředěné zoufalství nad svou hloupostí a faktem, že včerejší učení mi bylo úplně na nic. Pak mě v mé komnatě navštívila nezvykle dobře naložená maminka, vzala matematiku do ruky a po cca deseti minutách přišla s výsledkem - vypočítat to nejde. Há!
Nějak se nemůžu odtrhnout od Alice. Ehm, to znělo dost divně, co? Alice je to děvče, co zpívá v Crystal Castles. Přesně to děvče, které nyní zdobí mé záhlaví. Asi začnu mít úchylku na svůj blog, miluju tu fotku i přes to, že jsem ji upravila já (ech, zmenšila, přebravila na černobílo a klikla na umělecké rozmazání...). Jak já si přeju, aby sem CC přijeli! Alice je holčičí vydání Pelleho Almqvista, možná o něco surovější a o dost mladší, jinými slovy musí být koncert Crystal Castles šílený nářez. Jak velká je šance, že elektro-punkový indie objev přijede do ČR? Nechte mě chvíli počítat - jasně, nulová. Mínus tisícová. Bez šance.
Co by se asi stalo, kdyby měl Pelle děti s Alicí? Byly by hyperaktivní, hyperdrzé, hypersebevědomé, hypercharismatické, hyperhezké a vyvolávaly by ve mně vlnu náklonnosti na první poslech? Baví mě o tom přemýšlet, protože je to biologicky možné. Ne jako děti Pelleho a Briana Molka. Ovšem fantazírovat můžu, ne?
Uvažuju, že bych jela na Eagles of Death Metal. Hrají takový veselý rock, člověka to úplně nutí tančit, i když jeho koordinace a celkově vlohy pro pohyb nejsou závratné. Navíc předskakovali Placebo i The Hives, což je další důkaz o nesporné kvalitě. Nedávno vydali CD. Samozřejmě jsem si ho sehnala mezi prvními. :) Jo, chci na ně jít.
Ach jo, vždycky když u něčeho zmíním slova 'pohyb', 'koordinace' či 'tanec', vzpomenu si na taneční. Tenhle rok naštěstí nic, až příští budu rodiči (kdysi závodně tančili) zavlečena na neznámé místo a dostanu přikázání tančit. Mé pohybové nadání začíná a končí kdesi u chůze, dokonce i běhání nezvládám. Na tanci se mi nelíbí spousta věcí. Musíte se toho druhého dotýkat, spoléhat na něj, dávat pozor na to, co děláte, pohybovat se pokud možno elegantně a myslet na to, co zrovna děláte. Hudba, na jež se tančí, vás vůbec k tanci neponouká, kdyby nám pustili třeba Soulwax, Justice, Digitalism, Does it offend you, yeah?, Trash Fashion nebo Simian Mobile Disco, hned by to bylo lepší. Ehm, většina lidí by se asi opupínkovala, protože ta hudba je, řekněme, dost svérázná. Jen tak někomu se to nelíbí. Dobře, neznám jediného člověka, kterému by se jakákoliv z výše uvedených kapel líbila.
But I'm a creep
I'm a weirdo
What the hell I'm doing here?
I don't belong here *
Vystihující.
 


Komentáře

1 Strangea Strangea | 19. února 2009 v 10:50 | Reagovat

genetika v praxi..?;) nebo behavioristická psychology? enjoy..:)

Taneční jsou OK.. mladí muži, kteří tam chodí, většinou moc opory neposkytnou, takže si tancovat můžeš, jak chceš a nenechat se omezovat. Kup si nějaký megaujetý šaty a dej fotku na Facebook.;)

Alice je nááádherná.. přesně takový ten křehce nenápadný, ale průrazný typ, jak to vypadá.. a pěkná fotka.:)

2 Be Be | Web | 21. února 2009 v 0:11 | Reagovat

Koupím si ujetý šaty, ujetý boty a budu všem dupat na nohy! A nebudu poslouchat toho pána/paní, co se nás bude snažit naučit tančit! Možná to bude taková ta fraška jako rozlučka na základce. :D

Ano, Alice je chodící dokonalost. :F Člověk by řekl, že ji skolí vítr a ona je schopná vyrazit ti kopancem zuby. :F

3 Strangea Strangea | 27. února 2009 v 22:30 | Reagovat

Jak tě znám, ty si to užiješ.:P

Alice... jo, vystihla jsi to. Líp než já se svojí spoustou přívlastků.:)

4 Be Be | Web | 4. března 2009 v 22:19 | Reagovat

Budu nejvíc kůl. Všichni mé ladné pohyby popisují slovem "klácení". Nevím proč, ale mám takový skromný pocit, že tam budu nejlepší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama