Bög!

23. února 2009 v 22:43 | Be.
Sou.
Tatínek a maminka mi roztomile oznámili, že mé samostudium švédštiny bez pomůcek je na nic. Svolili mi najít si nějakého učitele. V Ústí nad Labem ještě nikdo nezjistil, že něco jako švédština existuje. Vtipné. Pokračuju tedy ve svém samostudiu. Umím už napsat, že píšu, miluju, nenávidím, jím a cítím. Má výslovnost je dost špatná. Dobře, má výyslovnost je úplně na poblití, kdyby mě slyšeli Švédi, buď by se smáli, nebo by plakali. Jag älskar svenska! (Miluju švédštinu!) Pořád se nemohu zbavit pocitu, že mnou vytvořené věty jsou špatně.
Hádejte, kam Be půjde? Kam se poděje 11. března? Do divadla! Ne, nevím, co si vezmu na sebe ani nic jiného, já jenom vím, že se hrozně moc těším, protože Shakespeare je machr a "Zkrocení zlé ženy" je nejpěknější (akorát by se na konci nemusela napravovat, já ji mám ráda i tak...). Radí pojede se mnou. A taky pár nepodstatných jedinců z naší školy.
Když jsme u té Radí... Půjdeme spolu do gay baru. Yippie! Hrozně se těším! Budeme okukovat gaye. A aby to bylo nenápadný, budeme dělat, že jsme lesby. Vzhledem k tomu, že si to pár lidí o mně už dávno myslí, nema problema. :D
Víte, co jsem zjistila?! Že jsem úplně blbá (dobrá, to není úplně správně podané - zjistila jsem, že jsem ještě blbější, než jsem se domnívala). Bondage Fairies. Písnička "Gay wedding". Už jsem o tom referovala, víme? Dobrá. Takže ti dva oba z Bondage Fairies mají rádi chlapce. Nevím, jestli se mají rádi navzájem, ovšem určitá pravděpodobnost tu existuje. Mají? Mají? Prosím! Jsou to zkrátka oba buzí. Všimli jste si, jak bravurně jsem přepracovala slovo "uzí"?
Už chci kurňa vidět svého nového bratrance. Pořád nic a to je narozený už přes měsíc. Jako!
Bože můj, právě mi došlo, o čem je písnička "Fingus cooked my cock"! Asi bych měla přestat celým mozkem myslet na švédštinu a občas do hry zapojit i angličtinu. To abych zhruba po měsíčním poslouchání nebyla překvapená, že jsou buzí. Když mám přitom svůj homo radar nastevený na nejvyšší obrátky 24 hodin denně. Ale jak jsem to mohla vědět, když pořád mají v písničkách nějaké "girl" nebo "she looked like an angel except for the short black hair" (← Be si při té části vždycky představí Alici a pak spokojeně přikyvuje....). Jasně, jenom proto, že mu nějaká holka připomínala anděla, nemusí hned být heterouš, že jo. Já taky nejsem hned lesba, že jo. Až na to, že si to nějací jedinci nenechají vymluvit, že jo. Že jo, že jo.
Všimli jste si, že mám dobrou náladu? :D
Uvažuju, jakou barvu naplácám na své zničené nehty. Jejich složení postrádá nějaké důležité složky. Jsou zhruba dvakrát tenčí a milionkrát měkčí. Krasava.
Dneska jsme měli plavání. Tohle plavání mě bude pronásledovat až do konce června. Je to úplně děsivé, jelikož jsme se dnes dozvěděla, že k umění plavat nestačí pouze udržet se nad hladinou. Člověka, co vymyslel vydechování do vody, by měli zavřít do vězení s vanou, aby si do ní mohl vydechovat, když ho to tak baví. Proč ale nutí mě?! Ne, nejde mi to. Dneska jsem se málem utopila (ve vodě, která mi je po prsa...) a doteď se mi dělá blbě z toho chlóru. Pořád ho cítím, ač už jsem dnes dvakrát skončila ve vaně. Celý byt voní mýdlem, Be smrdí chlórem. Nesnáším chlór. A chemii. A matiku. A plavání.
Kdžy jsme u té matiky... na dnešek zhruba půlce třídy nesmírně hodná, inteligentní a milá Radí domluvila doučování. Když jsme vydusali až do druhého patra (z prvního, takže hrozná námaha :D) a octli se až v končinách mnou dosud neprobádaných a neznámých (takže se mi tam nelíbilo), zjistili jsme, že naše paní matikářka si vzala půl den volna a někam odjela. Zítra píšeme. Sranda.
Můj táta má rád Eagles of Death Metal. 13. března tu budou. Možná je čas vytasit se s prosbou...
No nic. Určitě jsem vám chtěla sdělit něco závažného a vážného, bohužel si nepamatuju co. Bolí mě hlava a navzdory rybníčku s chlórem, na kterém po dnešku plave můj mozek, mám žízeň. Zmaluju si nehty, kouknu na Will & Grace a půjdu si lehnout.
Změnili nám rozvrh. Je úplně na oprátku. Zítra máme všechny těžké předměty kromě fyziky. Kdo mi půjčí lano?
Hey då!

P. S. Kdo zkusí uhádnout, co znamená to slovo v názvu článku? Jen vám napovím, že ho požívám nezdravě často a v angličtině má také tři písmenka.
 


Komentáře

1 Hesike Hesike | 27. února 2009 v 13:33 | Reagovat

Na torrentoch sú nejaké knihy pre samoukov aj s mp3 :)

Takisto aj nepravidelné slovesá s výslovnosťou... A mnoho ďalších užitočných vecí :D

2 Strangea Strangea | 28. února 2009 v 11:28 | Reagovat

Uzí,dobrá nálada! To máš z toho chlóru..co může znamenat to slovo.. Že by gay?nebo bar? Btw vy máte v Ústí gaybar? Nebo za ním míříte někam jinam..?každopádně lol a užijte si to,holky.. Nejpraktičtější je stejně asi být bi,protože zadní vrátka.:) ta písnička má pravdu. Většina andělů,které jsem v životě potkala,měla tmavé vlasy.

3 Be Be | Web | 4. března 2009 v 22:33 | Reagovat

Hesike: Yay! Až se nikdo nebude dívat, tak tam zavítám, ozbrojím se a konečně budu samouk, který se má z čeho učit!

Strangea: Jo, znamená to gay. Už se umím ve třech jazycích někoho zeptat, zda je gay. Doufám, že to upotřebím. Ach ano, v Ústí máme gay bar! Ještě jsem ho neviděla, ale vím, v jaké je ulici, shodou okolností je to zhruba půl hodinky pěšky, možná dvacet minutek, od mého bydliště. Až vyrostu, tak si ho koupím. Ne, nejpraktičtější je být zoofil, zvířátko si můžeš vždycky koupit a necítíš se osamoceně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama